Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

O firmě

Společnost QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o. se věnuje prodeji a distribuci POCT přístrojů, potřeb pro rychlou diagnostiku i dalších zdravotnických prostředků. POCT analyzátory a zdravotnické potřeby dodáváme do ordinací praktických lékařů, pediatrů, diabetologů, urologů, gynekologů a dalších specialistů i do nemocnic a jiných zdravotnických zařízení.

POCT přístroje nejvyšší kvality

V nabídce QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o. naleznete pouze špičkové POCT přístroje nejlepší kvality od renomovaných výrobců. Neustále pro vás získáváme novinky z celého světa, které vám usnadní práci, ulehčí rozhodování a zkvalitní péči o vaše pacienty. Dodáváme rovněž lancety a potřeby pro rychlou diagnostiku bez použití přístroje.

Vše pro rychlou diagnostiku

QUICKSEAL INTERNATIONAL, s. r. o. je specialistou na rychlou diagnostiku s již několika letou zkušeností. POCT přístroje a další zdravotnické potřeby dodáváme zákazníkům v České republice i na Slovensku. Zajišťujeme pro vás nejen prodej a distribuci, ale také servis a pravidelné externí hodnocení kvality POCT přístrojů. Naším cílem je poskytovat kvalitní obchodní a servisní služby v oblasti POCT přístrojů a rychlé diagnostiky.